GENEL FAALİYETLER

Satış ve İş Geliştirme
Dernek Faaliyetleri

Geleceğin İş Geliştirme Stratejileri ve Türkiye
15Haz
Geleceğin İş Geliştirme Stratejileri ve Türkiye
Satış ve İş Geliştirme Derneği, ANGİKAD ve KalDer Ankara Şubesi işbirliği ile “Geleceğin İş Geliştirme Stratejileri ve Türkiye” konulu etkinliğimizi Girişim’23’ün ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Dernek Başkanımız Özgür Arda’nın moderatörlüğünde; Danışman, Mürebbi Fazıl Oral, TTGV İklim Elçisi Hüseyin Güler, Networker Erdal Uzunoğlu, Azor Brand & People Solutions Kurucusu, Öğretim Görevlisi Emre Başkan’ın katılımlarıyla İş Geliştirme, Networking,...
TAV Esenboğa Havalimanı Gezisi
20Eki
TAV Esenboğa Havalimanı Gezisi
Derneğimizin Üyesi TAV Esenboğa Havalimanı Genel Müdürü Nuray Demirer’in daveti ve ev sahipliğinde güzel bir program gerçekleştirdik. Muazzam bir organizasyonun ve disiplinin olduğu Esenboğa Havalimanı’nın bir gününü bize anlattılar.  
14Kas
ÜYELER NETWORKING YEMEĞİMİZ
Satış ve İş Geliştirme Derneği Üyeleri aylık üyeler toplantısında Ankara’da bir akşam yemeğinde buluştu. Çok farklı sektörlerden üyelerimizin hem işlerini geliştirmek hem de sorunlarını çözmek üzere bir araya gelmesi, tüm katılımcılar tarafından memnuniyet ile karşılandı. Derneğimiz gelişerek büyümeye devam ediyor.
9Eki
AYLIK ÜYELER TOPLANTILARIMIZ
Her ay düzenlenen üyeler toplantımızda, satış ve iş geliştirme özelinde düzenlenen ve farklı fırsatlar için sinerji de yarattığımız network buluşmalarımızın yanısıra, çok özel konukları ağırlamaya devam ettik. Sadece üyelere açık olan toplantılarımızda Sinan Güler, Erdal Uzunoğlu, Pınar Ayhan, Timur Yılmaz ve daha bir çok farklı ismi ve bazen de en etkin ve yetkin oldukları alanlarda...
7Haz
FİKİRLER VE TECRÜBELER SAHNESİ IX
Derneğimizde Alarko Stratejik Planlama Müdürü ve Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim görevlisi Sayın Tal GArih’i online ortamda ağırladık. Toplantımıza müthiş ve benzersiz bir sunumla katılan Garih, gelecek teknolojilerini ve analitik düşünce gücünün etkisini tüm üyelerimizle paylaşarak aylık Fikir ve Tecrübeler sahnemize değer kattı.
10Şub
COZONE COLOURS 2
İkinci Cozone misafirimiz uzun yıllar cumhurbaşkanlığı protokol müdürlüğü yapmış olan sayın İhsan Ataöv oldu. Bizlere protokol ve nezaket kuralları hakkında eğitim ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
28May
FİKİRLER VE TECRÜBELER SAHNESİ IV
Mayıs 2020 konuğumuz teknoloji odaklı farklı sektörlerde yılların deneyimi üzerine UI Path firmasının uluslararası üst düzey yöneticilerinden biri oldu. Özellikle gelecek teknolojilerine hakimiyeti ile bizlere ilham verdi. Tansu Bey, gelecek teknolojilerinin şimdiden dünyamızda nasıl yer bulduğunu ve bulacağını bize tecrübesi ile aktardı.
25Nis
FİKİRLER VE TECRÜBELER SAHNESİ II
13 Mart 2020 tarihinde pandemi ilan edildi ve yeni normale doğru uzanan yolda etkinlikler de dijitalleşti. Bu kapsamda ilk konuğumuz Ali Rıza Ersoy oldu. Ali Rıza Ersoy ile ilk online etkinliğimizde teknoloji, gelecek, endüstrü 4.0 ve Koronavirüs Pandemisini konuştuk.
16Nis
FİKİRLER VE TECRÜBELER SAHNESİ III
Nisan 2020’nin ikinci değerli konuğu Erkin Şahinöz oldu. Erkin Şahinöz çok geniş bir bakış açısı ile Türkiye ve dünya ekonomisini, aynı zamanda gelecekte satış ve iş geliştirme bakış açısı ile açılabilecek pencereleri, farklı sektörler bazında değerlendirdi.
17Şub
FİKİRLER VE TECRÜBELER SAHNESİ I
Yaratıcı endüstrileri de kapsayan farklı kariyeri ile, değerli oyuncu ve sosyal girişimci Mert Fırat’ı Ankara’da ağırladık ve yüzbinlere ulaşarak farklı ihtiyaçlara çözüm bulan İhtiyaç Haritası’nı, sosyal girişimin önemini konuştuk. İhtiyaç haritası Türkiye’nin dört bir yanında halen aktif sosyal bir girişim olarak devam ediyor.
10Oca
COZONE COLOURS 13
Türkiye’nin ilk kadın motivasyon konuşmacısı Saadet Şen Öner, potansiyelimizi ortaya çıkarmayı ve dünyada nasıl fark yaratacağımızı bizleri motive ederek aktardı. Tüm izleyiciler ayakta danslar etti, motive oldu sordu ve motivasyonun bilimsel altyapısı konuşuldu.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME DERNEĞİGenel Merkez
Heves ve özveriyle sizleri de sinerji yaratmak için aramıza bekliyoruz. Birleşmek, büyümek ve başarı için...
Ümit Mahallesi 2540. Sokak No:17/A Ofis C Çankaya/Ankara
AMACIMIZ Birlikte Güçlüyüz
SOSYAL MEDYASİGD Medya Hesapları
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan hızlıca takip edebilir ve derneğimize ulaşabilirsiniz
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME DERNEĞİGenel Merkez
Heves ve özveriyle sizleri de sinerji yaratmak için aramıza bekliyoruz. Birleşmek, büyümek ve başarı için...
Ümit Mahallesi 2540. Sokak No:17/A Ofis C Çankaya/Ankara
AMACIMIZ Birlikte Güçlüyüz
SOSYAL MEDYASİGD Medya Hesapları
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan hızlıca takip edebilir ve derneğimize ulaşabilirsiniz

Copyright by SİGD. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright by SİGD. Tüm Hakları Saklıdır.